Шофьорът, причинил катастрофата на столичното „Челопешко шосе“, в която загинаха четирима души, а над десет пострадаха, остава окончателно в ареста.
Софийският апелативен съд изцяло потвърди определението на първоинстанционния съд, който наложи на Васил Филипов най – тежката мярка за неотклонение.
В момента мъжът е в болницата на Софийския затвор, след като претърпя операция на гръбнака, съобщи БНР.
Въпреки че има право да не се явява лично пред втора съдебна инстанция, трудноподвижният Филипов беше доведен в Съдебната палата под засилена охрана. В последната си дума той поиска да бъде пуснат на свобода.