Тридневен траур е обявен в община Мездра в памет на двамата загинали младежи при снощната катастрофа на пътя за село Боденец.
Разследването на причините за инцидента продължава.
По първоначална информация 21-годишен водач губи контрол над колата си, навлиза в насрещното движение и удря мотопед, с който са пътували 17-годишно момче и 16-годишно момиче.
Пробите на шофьора за алкохол и наркотици са отрицателни. /БНР