Нова катастрофа с ТИР, сега на „Струма“. Шофьорът е с леки травми

Нова катастрофа с ТИР, по подобие на вчерашната, е станала на магистрала „Струма“.

Тежкотоварният камион, пътуващ в посока „Кулата“, е навлязъл в насрещното движение край село Иваняне, между третия и четвъртия километър.

Водачът на лекия автомобил е с леки травми. Най-вероятната причина за инцидента е спукана гума.

Заради катастрофата в района има задръстване – леките коли се пренасочват през Владая, а ТИР-овете минават по аварийната лента. /БНР